wyniki rozgrywek II EDYCJI

Kibicuj i śledź poczynania własnej oraz innych drużyn.

banner edycja 2 gra mis wojtek niedzwiedz ipn polonia turniej

Klasyfikacja Generalna 
Polonijnej Ligi Gier IPN – Miś Wojtek
II edycja 2021/2022

Finałowa Dwudziestka!

 Region Zachodni

Grupa A – Zielone Koniczynki (Irlandia)

Grupa B – Misie z Hamburga (Niemcy)

Grupa C – Miśki z Hagi  (Holandia), Wojtek i Spółka (Irlandia)

Grupa D – Hetmanki z Londynu (Anglia)

Grupa E – Miśki Wiśki (Anglia)

Grupa F – Islandzkie Niedźwiedzie (Islandia), Husaria Chodkiewicza (Anglia)

 
Region Wschodni

Grupa G – Misiutki (Ukraina)

Grupa H – EliAda (Turcja), Armia Andersa (Katar), Lwowskie Misie (Ukraina)

Grupa J – Łakomczuchy (Ukraina)

 
Region Śródziemnomorski

Grupa K – Pupile Marty (Francja), Francuskie Misie (Francja)

Grupa L – Team Argenteuil (Francja)

Grupa M – Francuskie Niedźwiedzie (Francja)

 
Region Atlantycki

Grupa P – Przebojowe Miśki (USA)

Grupa R –  Grizzly Misie (USA)

Grupa S –  United Misie (USA)

Region Śródziemnomorski

Grupy: P, R, S

14 STYCZEŃ 2021

Rewanż Regionu Śródziemnomorskiego grupy P, R, S.
Wyniki rozgrywek z Klasyfikacją Generalną

Region
Śródziemnomorski

Grupy K, M, L

18 GRUDZIEŃ 2021

Rewanż Regionu Śródziemnomorskiego grupy K, M, L.
Wyniki rozgrywek z Klasyfikacją Generalną

Region Wschodni

Grupy G, H, J

9 GRUDZIEŃ 2021

Rewanż Regionu Wschodniego grupy G, H, J.
Wyniki rozgrywek z Klasyfikacją Generalną

Region Zachodni

Grupy D, E, F

2 GRUDZIEŃ 2021

Rewanż Regionu Zachodniego grupy D, E, F.
Wyniki rozgrywek z Klasyfikacją Generalną

Region Zachodni

Grupy A, B, C

25 LISTOPAD 2021

Rewanż Regionu Zachodniego grupy A,B,C.
Wyniki rozgrywek z Klasyfikacją Generalną

Region Atlantycki

Grupy: P, R, S

18 LISTOPAD 2021

Grupa P

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY – Wikingowie, Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu, Kanada.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY –Misie Północne, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Raleigh, Stany Zjednoczone.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Przebojowe Miśki, Polska Szkoła im. gen. Władysława Andersa, Stany Zjednoczone.

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY –  Waleczne Misie, Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej Curie nr 1, Clearwater, Stany Zjednoczone.

 

Grupa R

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY – Grizzly Misie, Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Stany Zjednoczone.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Misiaczki w Okularach, Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu, Kanada.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Wojtki Andersiki, Polska Szkoła im. gen. Władysława Andersa, Stany Zjednoczone.

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY – Słoneczne Niedźwiadki, Szkoła Języka Polskiego im. Świętej Jadwigi, Stany Zjednoczone.

Grupa S

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY – Misie z Trójcowa, Polska Szkoła im św. Trójcy w Chicago, Stany Zjednoczone.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY-  United Misie, Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Stany Zjednoczone.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Miśki Moniuszki, Polska Szkoła Dokształcająca im. Stanisława Moniuszki, Stany Zjednoczone.

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY – Tomada, Akademia Języka Polskiego dla Dzieci i Młodzieży, Stany Zjednoczone

Region Śródziemnomorski

Grupy: K, L, M

4 LISTOPAD 2021

Grupa K

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY- Niedźwiadki z Genui, Polska Ludoteka w Genui, Włochy.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY-Pupile Marty, Szkoła Polska im. Marii Curie Skłodowskiej w Argenteuil, Francja.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Francuskie Misie, Szkoła Polska w Strasburgu, Francja.

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY -Misie z San Fermin, Szkółka Polska w Pamplonie, Hiszpania.

Grupa L

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY- –  Niedźwiedzie Pustynne, Szkoła Polska w Kairze, Egipt.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY-Team Argenteuil, Szkoła Polska im. Marii Curie- Skłodowskiej w Argenteuil, Francja.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Euganejskie Misie, Szkoła Polonijna w Veneto, Włochy.

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY -Pomocne Misie, Szkoła Polska w Strasburgu, Francja.

Grupa M

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY-Misie z San Benedetto, Polska Ludoteka Wojtek w San Benedetto del Tronto, Włochy.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY

Francuskie Niedźwiedzie, Szkoła Polska w Les Ulis Association Franco-Polonaise, Francja.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Martymisie, Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno, Włochy.

Region WSCHODNI

Grupy: G, H, J

28 PAŹDZIERNIK 2021

Grupa G

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY- Misiutki, Kulturalno-Oświatowe Centrum Polskiej Mniejszości Narodowej i Polska Sobotnia Szkoła przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej, Ukraina.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY-UZmiśki,Stowarzyszenie Świetlica Polska, Uzbekistan.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY Młode pokolenie ZPB I, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY -Buziaczki, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego, Ukraina.

Grupa H

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY-  Tarnoposkie Niedźwiadki, Polonijne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe w Tarnopolu, Ukraina.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY– EliAda,Szkoła polonijna przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kultury i Nauki w Antalyi, Turcja.

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Armia Andersa, Szkoła Polska w Katarze im. Rotmistrza Pileckiego, Katar.

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY Lwowskie Misie, Liceum nr 10 im. św. Marii Magdaleny we Lwowie, Ukraina.

Grupa J

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY-Łakomczuchy, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego, Ukraina.

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY-Królewieckie Misie, Sobotnia Szkoła Autonomii Polaków „Polonia”, Rosja.

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Młode pokolenie ZPB II, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.

Region Zachodni

Grupy D,E,F

21 PAŹDZIERNIK 2021

Grupa D

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY- Hetmanki z Londynu, PSS im. hetmana Karola Jana Chodkiewicza pod patronatem Jana Pawła II, Anglia.

 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNYMisie z Liverpoolu, Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w Liverpool, Anglia.

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY  Miśki z Zielonej Wyspy, Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia.

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY Bear Lovers, Polska Szkoła w Glasgow, Szkocja.

Grupa E

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY-  Miśki Wiśki, Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W. Szymborskiej w Grays, Anglia.

 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY– Solidarne Miśki, Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Hadze, Holandia.

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Niedźwiedzie Generała Maczka, Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka przy ECP w Edynburgu, Szkocja.

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY  Jadwiśkowe Ludki, Polska Szkoła im. św. Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford, Anglia

Grupa F

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

NAZWA DRUŻYNY- Islandzkie Niedźwiedzie I, Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy Ambasadzie RP w Reykjavíku, Islandia.

 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY– Niedźwiedzie z Edynburga, Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka przy ECP w Dalkeith, Szkocja.

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

NAZWA DRUŻYNY – Husaria Chodkiewicza, PSS im. hetmana Karola Jana Chodkiewicza pod patronatem Jana Pawła II, Anglia.

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

NAZWA DRUŻYNY  Misiaki z Crawley, Polska Szkoła Sobotnia im. Niedźwiedzia Wojtka w Crawley, Anglia.

Region Zachodni

Grupy A, B, C

14 PAŹDZIERNIK 2021

Grupa A

I MIEJSCE/5 PUNKTÓW

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Kazimierza w Nottingham, Anglia.

NAZWA DRUŻYNY- Misie Robin Hood’a

 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

Copernicus – Polska Sobotnia Szkoła New Malden, Anglia.

NAZWA DRUŻYNYBombowe Misie

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

Polska Szkoła w Glasgow, Szkocja.

NAZWA DRUŻYNY – Clyde Misie

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy Ambasadzie RP w Reykjavíku, Islandia.

NAZWA DRUŻYNY  Islandzkie Niedźwiedzie II

 

V MIEJSCE/0 PUNKTÓW

Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia.

NAZWA DRUŻYNY – Zielone Koniczynki

 

Grupa B

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW

Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy.

NAZWA DRUŻYNY-   Misie z Hamburga 

 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY

Polska Szkoła IDEA w Athlone, Irlandia.

NAZWA DRUŻYNY– Idealnie Zmisiowani

 

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY

Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W. Szymborskiej w Grays, Anglia.

NAZWA DRUŻYNY – Misie Lubisie

 

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT

Polska Szkoła EduGandawa, Belgia

NAZWA DRUŻYNY  Misie FABulOS

 

V MIEJSCE/0 PUNKTÓW

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Kazimierza w Nottingham, Anglia.

NAZWA DRUŻYNY – Misie Klimduszki

 

Grupa C

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW

Szkoła – Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Hadze, Holandia

NAZWA DRUŻYNY – Miśki z Hagi

 

II MIEJSCE / 3 PUNKTY

Szkoła – Szkoła Polska w Waterford, Irlandia.

NAZWA DRUŻYNY Wojtek i Spółka

 

III MIEJSCE / 2 PUNKTY

Szkoła – Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy

NAZWA DRUŻYNY– Miśki Tuliśki

 

IV MIEJSCE / 1 PUNKT

Szkoła – Polska Szkoła im. św. Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford, Anglia.

NAZWA DRUŻYNY– Wichry Jadwigi