nasi eksperci

Poznaj grono naszych ekspertów, bez których wsparcia, pomocy, wiedzy, zaufania, empatii i życzliwej opieki, nie byłoby Edukacji SEN. Dopóki Ekipa Ekspertów jest z nami, macie pewność, że nie zeszliśmy na edukacyjne manowce.

lucyna bzowska stowarzysznie klanza

Lucyna Bzowska

Dr Elżbieta Ławczys

Dr elzbieta lawczys edukacja sen irlandia 512
dr hab marta korendo edukacja sen irlandia 512

Dr hab. Marta Korendo

Prof. Jagoda Cieszyńska-Rożek

Prof Jagoda Cieszynska RoZek edukacja sen irlandia 512
dr Stella Strzemecka edukacjasen wydawnictwo edukacyjne 512

dr Stella Strzemecka

Prof. Justyna Gulczyńska

prof justyna gulczynska edukacja sen irlandia 512

TRENERZY

Marianna Brzozowska

Absolwentka Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2011 związana z Polską Szkołą SEN w Dublinie, gdzie uczy języka polskiego pełni funkcję managera. Autorka programów i scenariuszy edukacyjnych. Trener i Dyrektor Operacyjny Globalnego Ośrodka Dydaktycznego – GOD i Wydawnictwa Edukacyjnego SEN. Specjalista od projektów edukacyjnych i wymian międzynarodowych. W 2017 roku nominowana do tytułu polonijnego nauczyciela roku. Pomysłodawczyni i autorka projektu nowatorskiego dwujęzycznego przedszkola opartego na dwóch systemach edukacyjnych polskim i irlandzkim.

marianna brzozowska edukacjasen wydawnictwo edukacyjne 512
tomasz bastkowski edukacja sen irlandia 512

Tomasz Bastkowski

Agnieszka Matys-Foley

Agnieszka Matys Foley edukacja sen irlandia 512
joanna prusak edukacja sen irlandia 512

Joanna Prusak

Absolwentka Wydziału Historycznego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Historia Sztuki, gdzie uzyskała tytuł magistra. Ukończony kurs pedagogiczny na tym samym wydziale uprawniający do nauczania historii, historii sztuki, plastyki oraz kultury.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Dziennikarstwo i Public Relations na Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, ze specjalizacją Radio i Telewizja.

Od 5 lat nauczycielka historii w Polskiej Szkole SEN, współautorka programu nauczania historii. Fotografka i graficzka komputerowa.

Alina Godlewska

wydawnictwo alina godlewska edukacja sen irlandia
Aneta Zawacka Uveges edukacja sen irlandia 512

Aneta Zawacka – Uveges

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego, ze specjalizacją edukacja wczesnoszkolna.
Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej. Dyrektor nauczania zintegrowanego w Polskiej Szkole SEN w Dublinie oraz współautorka pakietów edukacyjnych, podręczników oraz autorskiego programu nauczania SEN – Szybkiego, Efektywnego, Nowatorskiego Nauczania Języka Polskiego Dzieci Polonijnych. Specjalista Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania®.
Prowadzi warsztaty dla nauczycieli polonijnych, a także spotkania informacyjne dla rodziców z zakresu pracy z dzieckiem dwujęzycznym i wspierania procesu nauki czytania i pisania. Prywatnie mama dzieci wielojęzycznych i entuzjastka Metody Krakowskiej.

Marzena Panfil

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – wydział ekonomiczny, gdzie otrzymała tytuł magister inżynier . Studia z elementami socjologii, pedagogiki i filozofii. Absolwentka studium turystyki z elementami geografii oraz hotelarstwa. Nauczycielka geografii w Polskiej Szkole SEN w Dublinie. Koordynator wydarzeń sportowych, wyjazdów edukacyjno-turystycznych oraz WOŚP. Nauczyciel wspomagający w irlandzkiej szkole specjalnej dla dzieci autystycznych w Dublinie.

marzena panfil edukacjasen wydawnictwo edukacyjne 512
aleksandra mosiadz edukacjasen wydawnictwo edukacyjne 512

Aleksandra Mosiądz

Nasza Pani Ola to wspaniały neurologopeda, wychowawca, świetny nauczyciel i zarazem wielki pracuś. W swojej pracy łączy Metodę Krakowską z metodami Aktywizacyjnymi. Autorka debiutanckiego podręcznika do klasy Zero Junior w wieku dwudziestu kilku lat. Duma, chluba i świetlana przyszłość Polskiej Szkoły SEN w Dublinie. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wrocławskiego, jej pasją jest edukacja osób niepełnosprawnych intelektualnie. Prowadzi zajęcia dla dzieci dwujęzycznych z Zespołem Downa, Autyzmem. Lubi wyzwania jakie stawia przed nią zawód neurologopedy. Po godzinach psia mama, kocha zwierzęta pod warunkiem, że nie są pająkami.

Bartłomiej Pilarczyk

Ukończył tytuł magistra Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Fotograf, producent i edytor wideo, inżynier dźwięku, właściciel firmy foto-wideo BARTPHOTOGRAHIC. Aktor, scenarzysta, reżyser przedstawień teatralnych. Od ponad 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Organizator wyjazdów i wycieczek dla dzieci i młodzieży. Od 4 lat pracuje w Polskiej Szkole SEN w Dublinie, gdzie opiekuje się projektem dla młodzieży licealnej, przygotowującym ją do wymagań rynku pracy i prowadzenia własnego biznesu oraz realizacji założonych celów.

bartlomiej pilarczyk edukacjasen wydawnictwo edukacyjne 512