wyniki rozgrywek

Kibicuj i śledź poczynania własnej oraz innych drużyn.

23 MAJA 2021

TURNIEJ BRANŻOWY

I MIEJSCE w Turnieju Barażowym i awans do Finału Ogólnoświatowego wywalczyła Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Raleigh, USA- czyli Misie Północne!

 

Do finałów dostają się również drużyny z drugiego i trzeciego miejsca Turnieju Barażowego: Polska Szkoła w Metown Mowbray z Anglii – Miś Uszatek oraz Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego z Ukrainy – Buziaczki!! 

 

13 MAJA 2021

Region ATLANTYCKI

kraje: U.S.A i Kanada

Turniej Mistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła im. Władysława Andersa, Prospect Heights, USA NAZWA DRUŻYNY – Wojtki Andersiki

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Raleigh, USA NAZWA DRUŻYNY – Misie Północne

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Szkoła im. Jana Pawła II, Montreal, Kanada NAZWA DRUŻYNY – Kanadyjskie Misie

Finał Wicemistrzów i Brązowych Medalistów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Szkoła – Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej – Curie nr 1, Clearwater, USA NAZWA DRUŻYNY – Słoneczne Misie

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła – Polska Szkoła Dokształcająca im. Stanisława Moniuszki, New York, USA NAZWA DRUŻYNY – Miśki Moniuszki

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
SSzkoła – Polska Szkoła im. Trójcy Świętej, Chicago, USA NAZWA DRUŻYNY – Misie z Trójcowa

IV MIEJSCE
Szkoła – Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Schaumburg, USA NAZWA DRUŻYNY – United Misie

 

6 MAJA 2021

Region WSCHODNI

kraje: Rosja, Białoruś, Ukraina, Turcja, Uzbekistan, Katar.

Turniej Mistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Stowarzyszenie „Świetlica Polska”, Taszkient, Uzbekistan
NAZWA DRUŻYNY- UZMIŚKI

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś. NAZWA DRUŻYNY- MIŚKI Z LIDY

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła Sobotnia przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej I-III, Borysław,
Obwód Lwowski, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY- KARPACKIE MISIACZKI

Turniej Wicemistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego,
Obwód Tarnopolski, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – BUZIACZKI

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Punkt Nauczania Przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kulturalno – Oświatowym
w Tarnopolu, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – TARNOPOLSKIE NIEDŹWIADKI

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Liceum nr 10 im. Świętej Marii Magdaleny we Lwowie, Ukraina. NAZWA DRUŻYNY – LWOWIACY

Turniej Brązowych Medalistów i Czwartaków

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Szkoła Polska w Katarze im. Witolda Pileckiego, Doha, Katar. NAZWA DRUŻYNY Armia Andersa

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Sobotnia Szkoła Autonomii Polaków „Polonia”, Kaliningrad, Rosja. NAZWA DRUŻYNY – Królewieckie Misie

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Szkoła Polonijna Przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kultury i Nauki w Antalyi, Turcja. NAZWA DRUŻYNY – EliAda

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Świętego Jana Chrzciciela, w Starokonstantynowie, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – Dzielne Misie

 

 

 

29 KWIETNIA 2021

Region ŚRÓDZIEMNOMORSKI

kraje: Francja, Włochy, Hiszpania i Chorwacja

Turniej Mistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW

Polska Szkoła Ludoteka w Geniu Via Federico Donaver, Genova, Włochy  – Niedźwiadki z Genui

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno, Włochy – Martymisie

III MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Paryżu z Siedzibą w Strasburgu, Francja -Misie z Alzacji

Turniej Łączony Wicemistrzów i Brązowych Medalistów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Szkoła Polska Ludoteka Wojtek w San Benedetto del Tronto, Włochy –  Misie z San Benedetto

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła Polska im Marii Skłodowskiej Curie przy Ambasadzie RP w Zagrzebiu, Chorwacja – Chorwackie Wojtki

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła Forum im. Marii Skłodowskiej Curie, Madryt, Hiszpania – Brązowe OSOS

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Sobotnia Szkoła Kultury i Języka Polskiego im. Francesco Nullo w Lago Partii, przy Stowarzyszeniu Instytutu dla Polonii w Neapolu, Włochy – Misie z Neapolu

V MIEJSCE
Szkoła Polonijna w Vento APS Ludoteca delle Famiglie Polacche,
Cerea,Włochy- Euganejskie Misie

 

22 KWIETNIA 2021

Region Zachodni

kraje: Anglia, Szkocja, Irlandia, Belgia, Niemcy

Turniej Mistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych Im. Św. Kazimierza w Nottingham, Anglia, MISIE ROBIN HOOD’A

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła w Metown Mowbray, Anglia – MIŚ USZATEK

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia – MIŚKI Z ZIELONEJ WYSPY

 

Turniej Wicemistrzów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Polska Sobotnia  Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W. Szymborskiej w Grays, Anglia – MIŚKI WIŚKI

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Glasgow, Szkocja – MISIE Z GLASGOW

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Sobotnia Szkoła im. Świętej Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford w Londynie, Anglia – JADWISIANKI

Turniej Brązowych Medalistów

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Copernicus Polska Sobotnia Szkoła im. Mikołaja Kopernika w New Malden, Londyn, Anglia – BOMBOWE MISIE

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Edugandawa, Gent, Belgia  – PAT SIM

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła IDEA, Athlone – IDEALNIE ZMISIOWANI

 

Czwartek Czwartaków

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła Sobotnia im. Karola Chodkiewicza pod patronatem im. Św. Jana Pawła II, West Croydon, Anglia – HETMANI Z UK

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka, Szkocja – NIEDŹWIEDZIE Z EDYNBURGA

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Sobotnia Szkoła im. Jana Pawła II w Liverpoolu Banks Road, Anglia  – ORŁY Z LIVERPOOLU

Turniej Fair Play

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy – MISIE Z HAMBURGA

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington, South Accrington, Anglia  KLEKSY

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła Sobotnia im. Niedźwiedzia Wojtka, Crawley, Anglia –  NIEDŹWIADKI Z CRAWLEY

15 KWIETNIA 2021

Region ATLANTYCKI

kraje: U.S.A i Kanada

Grupa A

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Szkoła – Polska Szkoła im. Władysława Andersa, Prospect Heights, USA
NAZWA DRUŻYNY- Wojtki Andersiki

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła – Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej – Curie nr 1, Clearwater, USA
NAZWA DRUŻYNY- Słoneczne Misie

 

Grupa B

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Szkoła- Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Raleigh, USA
NAZWA DRUŻYNY- Misie Północne

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła- Polska Szkoła im. Trójcy Świętej, Chicago, USA
NAZWA DRUŻYNY- Misie z Trójcowa

Grupa C

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Szkoła – Szkoła im. Jana Pawła II, Montreal, Kanada
NAZWA DRUŻYNY Kanadyjskie Misie

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła – Polska Szkoła Dokształcająca im. Stanisława Moniuszki, New York, USA
NAZWA DRUŻYNY Miśki Moniuszki

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Szkoła – Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Schaumburg, USA
NAZWA DRUŻYNY- United Misie

 

8 KWIETNIA 2021

Region WSCHODNI

kraje: Rosja, Białoruś, Ukraina, Turcja, Uzbekistan, Katar.
10 drużyn (3 grupy A, B, C)

Grupa A

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła Sobotnia przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej I-III,
Borysław, Obwód Lwowski, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – Karpackie Misiaczki

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Liceum nr 10 im. Świętej Marii Magdaleny we Lwowie, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – Lwowiacy

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Świętego Jana Chrzciciela, w
Starokonstantynowie, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – Dzielne Misie

Grupa B

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Stowarzyszenie „Świetlica Polska”, Taszkient, Uzbekistan
NAZWA DRUŻYNY – UZmiśki

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego,
Obwód Tarnopolski, Ukraina.
NAZWA DRUŻYNY – Buziaczki

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Szkoła Polska w Katarze im. Witolda Pileckiego, Doha, Katar.
NAZWA DRUŻYNY – Armia Andersa

Grupa C

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.
NAZWA DRUŻYNY – Miśki z Lidy

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Punkt Nauczania Przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kulturalno – Oświatowym
NAZWA DRUŻYNY – Tarnopolskie Niedźwiadki

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Sobotnia Szkoła Autonomii Polaków „Polonia”, Kaliningrad, Rosja.
NAZWA DRUŻYNY – Królewieckie Misie

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Szkoła Polonijna Przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kultury i Nauki w Antalyi, Turcja.
NAZWA DRUŻYNY – EliAda

 

 

 

 

25 MARCA 2021

Region ŚRÓDZIEMNOMORSKI

kraje: Francja, Włochy, Hiszpania i Chorwacja
8 drużyn (3 grupy A, B, C)

Grupa A

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła Ludoteka w Geniu Via Federico Donaver, Genova, Włochy
NAZWA DRUŻYNY- Niedźwiadki z Genui

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła- Szkoła Polska im Marii Skłodowskiej Curie przy Ambasadzie RP w Zagrzebiu, Chorwacja
NAZWA DRUŻYNYChorwackie Wojtki

Grupa B

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Paryżu z Siedzibą w Strasburgu, Francja
NAZWA DRUŻYNY-  Misie z Alzacji 

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Szkoła Polonijna w Vento APS Ludoteca delle Famiglie Polacche, Cerea, Włochy
NAZWA DRUŻYNY– Euganejskie Misie

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Sobotnia Szkoła Kultury i Języka Polskiego im. Francesco Nullo w Lago Partii, przy Stowarzyszeniu Instytutu dla Polonii w Neapolu, Włochy
NAZWA DRUŻYNY – Misie z Neapolu

Grupa C

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno,
Włochy
NAZWA DRUŻYNY- Martymisie

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Forum im. Marii Skłodowskiej Curie
, Madryt, Hiszpania
NAZWA DRUŻYNY– Brązowe OSOS

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Szkoła- Polska Ludoteka Wojtek w San Benedetto del Tronto, Włochy
NAZWA DRUŻYNY – Misie z San Benedetto

18 MARCA 2021

Region Zachodni

kraje: Anglia, Szkocja, Irlandia, Belgia, Niemcy
15 drużyn (3 grupy A, B, C)

Grupa A

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła w Metown Mowbray, Anglia
NAZWA DRUŻYNY- MIŚ USZATEK

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W. Szymborskiej w Grays,
Anglia. NAZWA DRYUŻYNY- MIŚKI WIŚKI

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła IDEA, Athlone,
NAZWA DRUŻYNY -IDEALNIE ZMISIOWANI

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka, Szkocja
NAZWA DRUŻYNY- NIEDŻWIEDZIE Z EDYNBURGA

V MIEJSCE/ 0 PUNKTÓW
Polska Szkoła Sobotnia im. Niedźwiedzia Wojtka, Crawley, Anglia
NAZWA DRUŻYNY- NIEDŹWIADKI Z CRAWLEY

Grupa B

I MIEJSCE/ 5 PUNKTOW
Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych Im. Św. Kazimierza w Nottingham, Anglia
NAZWA DRUŻYNY- MISIE ROBIN HOOD’A

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Szkoła Glasgow, Szkocja.
NAZWA DRUŻYNY- MISIE Z GLASGOW

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Polska Szkoła Edugandawa, Gent, Belgia
NAZWA DRUŻYNY – PAT SIM

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Polska Szkoła Sobotnia im. Karola Chodkiewicza pod patronatem im. Św. Jana Pawła II, West Croydon, Anglia
NAZAWA DRUŻYNY- HETMANI Z UK

V MIEJSCE/ 0 PUNKTÓW
Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington, South Accrington, Anglia
NAZWA DRUŻYNY – KLEKSY

Grupa C

I MIEJSCE/ 5 PUNKTÓW
Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia
NAZWA DRUŻYNY- MIŚKI Z ZIELONEJ WYSPY

II MIEJSCE/ 3 PUNKTY
Polska Sobotnia Szkoła im. Świętej Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford w Londynie, Anglia.
NAZWA DRUŻYNY – JADWISIANKI

III MIEJSCE/ 2 PUNKTY
Copernicus Polska Sobotnia Szkoła im. Mikołaja Kopernika w New Malden, Londyn, Anglia.
NAZWA DRUŻYNY- BOMBOWE MISIE

IV MIEJSCE/ 1 PUNKT
Polska Sobotnia Szkoła im. Jana Pawła II w Liverpoolu Banks Road, Anglia
NAZWA DRUŻYNY – ORŁY Z LIVERPOOLU

V MIEJSCE/ 0 PUNKTÓW
Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy
NAZWA DRUŻYNY-MISIE Z HAMBURGA