II POLONIJNY TURNIEJ GRY IPN

MIŚ WOJTEK

WRZESIEŃ 2021 - KWIECIEŃ 2022

Wyniki Losowania

Instytut Pamięci Narodowej i Fundacja EduSEN przedstawiają wyniki losowania grup dla rozgrywek z regionów i kontynentów szkół zgłoszonych do II Ogólnoświatowego Polonijnego Turnieju Edukacyjnej Gry Planszowej – „Miś Wojtek”


REGION ZACHODNI

Grupa A

  1. Misie Robin Hood’a, Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Kazimierza
    w Nottingham, Anglia.
  2. Zielone Koniczynki, Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia.
  3. Clyde Misie, Polska Szkoła w Glasgow, Szkocja.
  4. Islandzkie Niedźwiedzie II, Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy Ambasadzie RP
    w Reykjavíku, Islandia.
  5. Bombowe Misie, Copernicus – Polska Sobotnia Szkoła New Malden, Anglia.

    Grupa B
  6. Misie Klimduszki, Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Kazimierza w
    Nottingham, Anglia.
  7. Idealnie Zmisiowani, Polska Szkoła IDEA w Athlone, Irlandia.
  8. Misie FABulOS, Polska Szkoła EduGandawa, Belgia.
  9. Misie z Hamburga, Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy.
  10. Misie Lubisie, Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W.
    Szymborskiej w Grays, Anglia.

    Grupa C
  11. Wichry Jadwigi, Polska Szkoła im. św. Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford,
    Anglia.
  12. Wojtek i Spółka, Szkoła Polska w Waterford, Irlandia.
  13. Miśki z Hagi, Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Hadze, Holandia.
  14. Miśki Tuliśki, Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy.

    Grupa D
  15. Hetmanki z Londynu, PSS im. hetmana Karola Jana Chodkiewicza pod
    patronatem Jana Pawła II, Anglia.
  16. Miśki z Zielonej Wyspy, Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia.
  17. Bear Lovers, Polska Szkoła w Glasgow, Szkocja.
  18. Misie z Liverpoolu, Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w Liverpool,
    Anglia.

    Grupa E
  19. Miśki Wiśki, Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W.
    Szymborskiej w Grays, Anglia.
  20. Niedźwiedzie Generała Maczka, Akademia Języka Polskiego im. gen.
    Stanisława Maczka przy ECP w Edynburgu, Szkocja.
  21. Solidarne Miśki, Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w Hadze, Holandia.
  22. Jadwiśkowe Ludki, Polska Szkoła im. św. Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford,
    Anglia.

    Grupa F
  23. Misiaki z Crawley, Polska Szkoła Sobotnia im. Niedźwiedzia Wojtka w Crawley,
    Anglia.
  24. Niedźwiedzie z Edynburga, Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława
    Maczka przy ECP w Dalkeith, Szkocja.
  25. Husaria Chodkiewicza, PSS im. hetmana Karola Jana Chodkiewicza pod
    patronatem Jana Pawła II, Anglia.
  26. Islandzkie Niedźwiedzie I, Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy Ambasadzie RP
    w Reykjavíku, Islandia.

    REGION WSCHODNI

    Grupa G
  27. Buziaczki, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i
    Języka Polskiego, Ukraina.
  28. Misiutki, Kulturalno-Oświatowe Centrum Polskiej Mniejszości Narodowej i
    Polska Sobotnia Szkoła przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej, Ukraina.
  29. Młode pokolenie ZPB I, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.
  30. UZmiśki, Stowarzyszenie Świetlica Polska, Uzbekistan.

    Grupa H
  31. Lwowskie Misie, Liceum nr 10 im. św. Marii Magdaleny we Lwowie, Ukraina.
  32. Tarnoposkie Niedźwiadki, Polonijne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe w
    Tarnopolu, Ukraina.
  33. EliAda, Szkoła polonijna przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kultury i Nauki w
    Antalyi, Turcja.
  34. Armia Andersa, Szkoła Polska w Katarze im. Rotmistrza Pileckiego, Katar.

    Grupa J
  35. Łakomczuchy, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i
    Języka Polskiego, Ukraina.
  36. Młode pokolenie ZPB II, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.
  37. Królewieckie Misie, Sobotnia Szkoła Autonomii Polaków „Polonia”, Rosja.

    REGION ŚRÓDZIEMNOMORSKI

    Grupa K
  38. Francuskie Misie, Szkoła Polska w Strasburgu, Francja.
  39. Pupile Marty, Szkoła Polska im. Marii Curie Skłodowskiej w Argenteuil, Francja.
  40. Niedźwiadki z Genui, Polska Ludoteka w Genui, Włochy.
  41. Misie z San Fermin, Szkółka Polska w Pamplonie, Hiszpania.

    Grupa L
  42. Team Argenteuil, Szkoła Polska im. Marii Curie- Skłodowskiej w Argenteuil,
    Francja.
  43. Pomocne Misie, Szkoła Polska w Strasburgu, Francja.
  44. Euganejskie Misie, Szkoła Polonijna w Veneto, Włochy.
  45. Niedźwiedzie Pustynne, Szkoła Polska w Kairze, Egipt.

    Grupa M
  46. Francuskie Niedźwiedzie, Szkoła Polska w Les Ulis Association FrancoPolonaise, Francja.
  47. Misie z San Benedetto, Polska Ludoteka Wojtek w San Benedetto del Tronto,
    Włochy.
  48. Martymisie, Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno, Włochy.

    REGION ATLANTYCKI

    Grupa P
  49. Wikingowie, Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu, Kanada.
  50. Przebojowe Miśki, Polska Szkoła im. gen. Władysława Andersa, Stany
    Zjednoczone.
  51. Waleczne Misie, Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej Curie nr 1, Clearwater,
    Stany Zjednoczone.
  52. Misie Północne, Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Raleigh, Stany
    Zjednoczone.

    Grupa R
  53. Misiaczki w Okularach, Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu, Kanada.
  54. Grizzly Misie, Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Stany Zjednoczone.
  55. Wojtki Andersiki, Polska Szkoła im. gen. Władysława Andersa, Stany
    Zjednoczone.
  56. Słoneczne Niedźwiadki, Szkoła Języka Polskiego im. Świętej Jadwigi, Stany
    Zjednoczone.

    Grupa S
  57. United Misie, Polska Szkoła im. Czesława Miłosza, Stany Zjednoczone.
  58. Miśki Moniuszki, Polska Szkoła Dokształcająca im. Stanisława Moniuszki, Stany
    Zjednoczone.
  59. Misie z Trójcowa, Polska Szkoła im św. Trójcy w Chicago, Stany Zjednoczone.
  60. Tomada, Akademia Języka Polskiego dla Dzieci i Młodzieży, Stany
    Zjednoczone.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
0
    0
    Twój koszyk
    Niestety, Twój koszyk jest nadal pusty :(Księgarnia

    Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Szczegóły w naszej polityce prywatności