II POLONIJNY TURNIEJ GRY IPN

MIŚ WOJTEK

WRZESIEŃ 2021 - KWIECIEŃ 2022

data publikacji news'a

Rewanż Regionu Wschodniego, grup G,H oraz J

Drodzy!

Dziękujemy Uczestnikom Regionu Zachodniego, grupom DEF za wczorajsze rewanżowe pojedynki!

Widzimy się  w czwartek 9 grudnia na Rewanż Regionu Wschodniego, grup G,H oraz J. Zarezerwujcie sobie więcej czasu gramy trzy rozgrywki!!

Opiekunowie są odpowiedzialni za przekierowywanie informacji otrzymanych od organizatorów swoim Uczniom oraz dopilnowanie, by :

– potrafili obsługiwać aplikację gry online i w niej trenowali  https://gry.ipn.gov.pl/mis-wojtek-turniej/

-wiedzieli, że grają trzy mecze, zamiast jednego

-zalogowali się o czasie na rozgrywki,

-znali HASŁO DO GRY przydzielone każdej z grup, podane poniżej,

Gracze i Opiekunowie logują się na platformę Zoom o godzinie UWAGA ZMIANA CZASU!!!!!!!!!!!!!! 16.30 czasu polskiego podając przy logowaniu NAZWĘ DRUŻYNY I GRUPĘ,

np. Idealnie Zmisiowani, grupa B

Kibice mogą logować się najwcześniej o godzinie 16.50

Zaczynamy grę punkt 17.00 CET.

Obecność Drużyn, Opiekunów z Regionu Wschodniego, grup G,H,J – obowiązkowa. 

Link do wejścia na arenę rozgrywek poniżej.

When: Dec 9, 2021 05:00 PM Warsaw

Register in advance for this meeting:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIqc-yqqjspE9G2hc1QqC0Gm-zBaysjSn4f

Meeting ID 867 4524 0395

Passcode M1pKvZ

Kto gra w czwartek 9 grudnia?

REGION WSCHODNI, grupy G,H,J:

Grupa G, Sędzia Tomasz Bastkowski, Irlandia

  1. Buziaczki, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego, Ukraina.
  2. Misiutki, Kulturalno-Oświatowe Centrum Polskiej Mniejszości Narodowej i Polska Sobotnia Szkoła przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej, Ukraina.
  3. Młode pokolenie ZPB I, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.
  4. UZmiśki, Stowarzyszenie Świetlica Polska, Uzbekistan.

Grupa H, Sędzia Bartek Pilarczyk, Irlandia

  1. Lwowskie Misie, Liceum nr 10 im. św. Marii Magdaleny we Lwowie, Ukraina.
  2. Tarnoposkie Niedźwiadki, Polonijne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe w Tarnopolu, Ukraina.
  3. EliAda, Szkoła polonijna przy Polonijnym Stowarzyszeniu Kultury i Nauki w Antalyi, Turcja.
  4. Armia Andersa, Szkoła Polska w Katarze im. Rotmistrza Pileckiego, Katar.

Grupa J, Maciej Rędziniak , IPN, Polska

  1. Łakomczuchy, Sobotnia Szkoła przy Nadzbruczańskim Stowarzyszeniu Kultury i Języka Polskiego, Ukraina.
  2. Młode pokolenie ZPB II, Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie, Białoruś.
  3. Królewieckie Misie, Sobotnia Szkoła Autonomii Polaków „Polonia”, Rosja.


Do zobaczenia w czwartek!

IPN i Fundacja EduSEN!

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
0
    0
    Twój koszyk
    Niestety, Twój koszyk jest nadal pusty :(Księgarnia

    Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Szczegóły w naszej polityce prywatności