I POLONIJNY TURNIEJ GRY IPN

MIŚ WOJTEK

MARZEC - MAJ 2021

Regionalne Turnieje Finałowe w strefie zachodniej

22 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego Miś Wojtek zaprasza na pierwsze Regionalne Turnieje Finałowe w strefie zachodniej – Anglia, Szkocja, Irlandia, Belgia oraz Niemcy!  Obecność Drużyn, Opiekunów z Regionu Atlantyckiego – obowiązkowa. Mile widziani kibice, których wraz z Graczami i Opiekunami będzie witał w rejestracji Miś Wojtek i odsyłał do odpowiednich wirtualnych pokoi: 

Pokój nr 1.Turniej Mistrzów

Pokój nr 2.Turniej Wicemistrzów

Pokój nr 3. Brązowych Medalistów

Pokój nr 4. Czwartek Czwartaków

Pokój nr 5. Turniej Fair Play

Link do rozgrywek: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0qcuyhrjgvGNXKk6OtZaac43RJIr2z0o_R

Meeting ID: 897 5590 3521

Passcode:   R7SUvZ

Region Zachodni Finały- przydział do grup

Finał Regionu – Turniej Mistrzów, Sędzia – Łukasz Pogoda, IPN, Polska

1. Polska Szkoła w Metown Mowbray, Anglia – MIŚ USZATEK

2. Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych Im. Św. Kazimierza w Nottingham, Anglia – MISIE ROBIN HOOD’A

3. Polska Szkoła SEN w Dublinie, Irlandia – MIŚKI Z ZIELONEJ WYSPY

Turniej Wicemistrzów, Sędzia – Paweł Zieliński, SEN, Irlandia

1. Polska Sobotnia  Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. W. Szymborskiej w Grays,

Anglia – MIŚKI WIŚKI

2. Polska Szkoła Glasgow, Szkocja – MISIE Z GLASGOW

3. Polska Sobotnia Szkoła im. Świętej Królowej Jadwigi Forest Gate-Ilford w Londynie, Anglia. NAZWA DRUŻYNY – JADWISIANKI

Turniej Brązowych Medalistów, Sędzia – Roman Zieliński, SEN, Irlandia

1. Polska Szkoła IDEA, Athlone – IDEALNIE ZMISIOWANI

2. Polska Szkoła Edugandawa, Gent, Belgia  – PAT SIM

3. Copernicus Polska Sobotnia Szkoła im. Mikołaja Kopernika w New Malden, Londyn, Anglia – BOMBOWE MISIE

Czwartek Czwartaków- Sędzia, Mateusz Marek, IPN, Polska

1. Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka, Szkocja – NIEDŹWIEDZIE Z EDYNBURGA

2. Polska Szkoła Sobotnia im. Karola Chodkiewicza pod patronatem im. Św. Jana Pawła II, West Croydon, Anglia – HETMANI Z UK

3. Polska Sobotnia Szkoła im. Jana Pawła II w Liverpoolu Banks Road, Anglia  – ORŁY Z LIVERPOOLU

Turniej Fair Play- Sędzia, Tomasz Bastkowski, SEN,  Irlandia

1. Polska Szkoła Sobotnia im. Niedźwiedzia Wojtka, Crawley, Anglia –  NIEDŹWIADKI Z CRAWLEY

2. Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington, South Accrington, Anglia  – KLEKSY

3. Polska Macierz Szkolna w Hamburgu, Niemcy – MISIE Z HAMBURGA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook