Nasze szkolenia

Oferta szkoleniowa Ośrodka skierowana jest do nauczycieli w Polsce oraz do nauczycieli polonijnych pracujących z dziećmi dwujęzycznymi i wielokulturowymi. Mogą z niej korzystać także nauczyciele polskich przedszkoli i szkół oraz pedagodzy pracujący w Polsce z dziećmi migrującymi.   Pracujemy też z Dyrektorami, Kadrą Kierowniczą, Właścicielami, Zarządami, Organami Prowadzącymi przedszkoli i szkół. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów znających realia i specyfikę szkół funkcjonujących w Kraju i poza granicami Polski.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia stacjonarne, webinaria i indywidualne konsultacje ze wszystkich przedmiotów i dziedzin.

Proponujemy szkolenia dotyczące:

wiedzy i umiejętności nauczycieli w zakresie przedmiotowym,

metodyki i psychologii rozwoju dziecka, w tym rozwoju języka i mowy u ucznia dwujęzycznego oraz złożonego procesu kształtowania się jego tożsamości

przygotowania do pracy zdalnej z uczniem z wykorzystaniem ogólnodostępnych materiałów edukacyjnych.

zwiększenia konkurencyjności i wartości finansowej przedszkola, szkoły przez wdrożenie opracowanych na potrzeby własne każdej placówki programów pracy zespołowej, kampanii marketingowej, przewagi ofertowej i unikalnego systemu edukacyjnego opartego o najnowsze metody.

Najbliższe szkolenia:

Czerwiec

Temat: „Jak ciekawie rozpocząć nowy rok szkolny?”

Data: 15.06.2021 godz. 19:00 czasu polskiego.

Prelegentki: Lucyna Bzowska, dr Elżbieta Ławczys, Alina Godlewska, Aneta Zawacka -Uveges

Maj

Temat: „Czytanie wrażeniowe- jak zachwycić dzieci czytaniem, lekturami i książkami?”

Data: 31.05.2021 godz. 19:00 czasu polskiego.

Prelegentka: Małgorzata Swędowska

Mam pomysł!

Zaproponuj swój temat, webinar, projekt, a zorganizujemy go specjalnie dla Ciebie i Wszystkich Naszych Odbiorców z Całego Świata. Postawimy Cię w centrum wydarzeń i przydzielimy główną rolę. Jeśli nie masz ochoty na występy publiczne, dołączysz do grona widzów, obserwatorów i będziesz pękać  z dumy, że Twój własny pomysł, projekt został zrealizowany i poszedł w świat pod Twoim własnym nazwiskiem.