Grupa SEN

Jesteśmy Grupą Edukacyjną  SEN. Ludźmi dla których edukacja jest najważniejsza.

Grupa Edukacyjna SEN powstała z pasji do edukacji, stworzona przez nauczycieli przy współpracy z ekspertami w oparciu o badania naukowe. Wkładamy w to całe nasze wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim serce.

Metodą kreatywnych poszukiwań udało nam się stworzyć model edukacji SEN polegający na połączeniu najlepszych naszym zdaniem metod i technik w pracy z dziećmi polonijnymi: wczesnej nauki czytania, metod aktywizujących, programowania języka polskiego oraz empirycznych bloków zbliżonych do życia i nowych potrzeb, które wciąż pojawiają się w zmieniającej rzeczywistości.

 

Mamy autorskie programy
i podręczniki

Uczymy tak, jak nas nie uczono. Nasi uczniowie, nauczyciele, mentorzy są naszą największą inspiracją i nagrodą. Pięciolatki czytają. Maturzyści kończą szkołę wyposażeni we wszechstronną wiedzę, kompetencje miękkie, zdolności do pracy zespołowej i projektowej, świadomi siebie i celów jakie chcą realizować przy pomocy przekazanych im narzędzi. Kształcimy ludzi wolnych, odważnych, szczęśliwych. Tak pracujemy od ponad 10 lat i stąd wiemy, że to się sprawdza. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

W ramach grupy edukacyjnej SEN:

Wspólnie budujemy nową markę edukacji.

OD 2010 ROKU

Przedszkola oraz Szkoły

OD 2015 ROKU

Wydawnictwo Edukacyjne SEN

OD 2015 ROKU

Globalny Ośrodek Dydaktyczny

OD 2020 ROKU

ThinkTank Edukacyjny

I co dalej ?

Jeśli nie zgadzacie się z tym co dotąd tutaj przeczytaliście to nie wchodźcie dalej, żeby dowiedzieć się jaką mamy wizję, doświadczenie i metody. Nic nie zrozumiecie i szkoda Waszego czasu. Nawet pękająca w szwach gablota trofeów z krainy „Bezpiecznego, kreatywnego  dzieciństwa”, zdobytych przez naszych szczęśliwych uczniów nic wam nie powie.

Jeśli jednak zdecydujecie się wejść dalej, do następnego pokoju to robicie to na własne ryzyko, bo odtąd nic już nie będzie tak jak dawnej…

„Szczęśliwi uczniowie, uczeni przez szczęśliwych nauczycieli, wspieranych przez szczęśliwych rodziców, prowadzonych przez szczęśliwy nadzór, a do tego szczęścia potrzeba tylko szczerości, wolności, wiedzy i mądrości.

Proste?
Oczywiście, że tak, bo życie jest piękne i proste.”

 

<img src=