EDUKACJA Z PASJĄ
TWORZONA PRZEZ LUDZI Z PASJĄ.
DLA NAS NAPRAWDĘ NAJWAŻNIEJSZY
JEST UCZEŃ
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
PIONIERSKI
PROGRAM NAUCZANIA
NASZ INNOWACYJNY PROGRAM NAUCZANIA TO NIE EWOLUCJA
- TO
REWOLUCJA
SPRAWDŹ NAS
Szczęśliwi uczniowie
uczeni przez szczęśliwych nauczycieli, wspieranych przez szczęśliwych Rodziców
ZAUFAJ NAM

dlaczego my?

zespół

0
autorów i ekspertów

ponad

0
lat doświadczenia

przeszło

0
publikacji i książek

co tydzień

0
godzin lekcyjnych

JEDEN niepowtarzalny program nauczania
TYSIĄCE szcześliwych ucznów i rodziców

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj grono naszych wspaniałych autorów oraz ekspertów

KSIĘGARNIA

PAKIETY EDUKACYJNE

Pakiety sylab, wyrazy - etykiety do proponowanych działań, karty, kartoniki z obrazkami, puzzle, gry. Są to gotowe propozycje, które można wykorzystać do aktywnych działań z dziećmi. Są one ogromną pomocą dla zapracowanych nauczycieli.

PODRĘCZNIKI

Seria podręczników została napisana dla dzieci dwujęzycznych, które uczą się języka polskiego jako odziedziczonego. Oparta jest na założeniu, że im wcześniej rozpocznie się naukę języka polskiego, a także naukę czytania, tym szybciej będą tego efekty.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Praktyczne pomoce dydaktyczne dostosowane do poszczególnych jednostek lekcyjnych. Można je zakupić pojedynczo lub w proponowanych pakietach. Zostały opracowane oraz dostosowane do scenariuszy i podręczników.

PRZEWODNIKI METODYCZNE

Przewodnik metodyczny zapoznaje nauczycieli z Programem Nauczania Języka Polskiego Dzieci Polonijnych SEN. Omawia główne techniki i zasady pracy z dziećmi wielojęzycznymi i wielokulturowymi, które były dla autorek najważniejsze w trakcie tworzenia zarówno podręczników jak i scenariuszy.

SCENARIUSZE

Nasze scenariusze zajęć są bogatą propozycją inspiracji i pomysłów dla nauczycieli. To zbiór sprawdzonych zabaw i ćwiczeń, które łatwo modyfikować i dostosowywać do potrzeb i możliwości swoich uczniów.

INNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi.

AKTUALNOŚCI

Finały Ogólnoświatowe

Finały Ogólnoświatowe rozegramy w niedzielę 30 maja o godzinie 15.00 czasu polskiego. Informacje dotyczące regulaminu i organizacji Finału Ogólnoświatowego znajdują się poniżej. REGULAMIN I ORGANIZACJA „OGÓLNOŚWIATOWEGO FINAŁU MISIA

czytaj więcej »

Losowanie Grup Finałów Ogólnoświatowych

Już w najbliższy czwartek 27 maja o godzinie 19.00 czasu polskiego odbędzie się Losowanie Grup Finałów Ogólnoświatowych. Link do Ceremonii Losowania: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcpfuGvqTgiGdTQWOVOrI2EwfIYigiIZMaM Meeting ID: 834 9877 3830 Passcode:  

czytaj więcej »
NASI PARTNARZY